Firmy ogrodnicze z Francji szukają kontrahentów

Dorota Zawiślińska
opublikowano: 27-11-2017, 22:00

Złap kontrakt

Na początku grudnia w Warszawie odbędzie się impreza biznesowa dla sektora ogrodniczego i DIY. Wydarzenie jest skierowane do francuskich i polskich firm działających w tej branży. Organizatorem spotkania jest biuro Business France w Ambasadzie Francji w Warszawie. Podczas imprezy polscy przedsiębiorcy będą mieli możliwość nie tylko nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z francuskimi producentami chemii budowlanej, artykułów sanitarnych i sprzętu ogrodniczego, ale także szansę zapoznania się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami z tego sektora.

Warto podkreślić, że Francja jest trzecim — po Niemczech i Wielkiej Brytanii — europejskim producentem materiałów budowlanych, artykułów ogrodniczych oraz wykończenia i aranżacji wnętrz. W branżybudowlanej i wykończenia wnętrz działa tam aż 340 tys. przedsiębiorców zatrudniających w sumie 1,5 miliona osób. Wielu z nich prowadzi innowacyjne firmy, które postawiły na ekologię. W 2015 r. eksport przedsiębiorstw znad Sekwany działających w branży DIY wyniósł ponad 10,5 mld EUR. Partnerem wydarzenia jest firma Dachser, operator logistyczny oferujący rozwiązania transportowe i magazynowe dla hipermarketów budowlanych, ogrodniczych i ich dostawców.

 

5-6.12

W tych dniach w Warszawie odbędą się spotkania biznesowe francuskich producentów artykułów ogrodniczych z polskimi kontrahentami.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Firmy ogrodnicze z Francji szukają kontrahentów