Firmy szukają stażystów w akademikach

MK
opublikowano: 05-03-2018, 22:00

Audyt, podatki, prawo, doradztwo finansowe, a także konsulting strategiczny i technologiczny oraz zarządzanie ryzykiem i marketing — to działy, do których Deloitte prowadzi rekrutację

Audyt, podatki, prawo, doradztwo finansowe, a także konsulting strategiczny i technologiczny oraz zarządzanie ryzykiem i marketing — to działy, do których Deloitte prowadzi rekrutację wśród studentów co najmniej trzeciego roku studiów i absolwentów uczelni wyższych. Poszukuje osób z wiedzą finansową, ekonomiczną i technologiczną. Na nowych pracowników i praktykantów czeka 200 miejsc w dziewięciu biurach regionalnych (Warszawa, Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław, Katowice, Rzeszów i Szczecin). Zgłoszenia będą przyjmowane do 11 kwietnia.

— Chociaż niektóre nasze usługi bywają postrzegane jako tradycyjne, stawiamy na innowacyjność i tej cechy oczekujemy od kandydatów. Młodzi, których zatrudnimy, zdobędą solidne podstawy biznesowe, bez których innowacyjność byłaby tylko bujaniem w obłokach — mówi Jakub Bojanowski, partner odpowiadający w zespole konsultingu Deloitte’a za program rozwoju talentów.

Nabór rozpoczął także Lidl. Studenci i absolwenci mogą aplikować na staże letnie w ramach autorskiego programu „The Lidl Way To Career”. Zgłoszenia będą przyjmowane do 25 marca. Z wybranymi kandydatami zostaną przeprowadzone wywiady telefoniczne, a wyróżniające się osoby dostaną zaproszenia na dni rekrutacji, odbywające się 11-12 kwietnia w Poznaniu. Trzymiesięczne staże zaczną się 2 lipca — szkoleniem w strukturach sprzedaży i logistyki magazynowej.

Swoje podwoje otwiera także gdańska Polpharma Biologics, która w najbliższym czasie chce zatrudnić około 170 osób — laborantów i specjalistów od produkcji i kontroli jakości leków biopodobnych. W kwietniu rozpoczną tam staż dwie grupy: absolwenci techników, szkół zawodowych i liceów oraz absolwenci i studenci ostatnich lat biotechnologii, biologii i chemii. © Ⓟ

11.04 Do tego dnia mogą wysyłać swoje zgłoszenia osoby zainteresowane praktyką lub pracą w zespołach konsultingowych Deloitte’a.

25.03 Tego dnia mija termin nadsyłania aplikacji na letnie staże w sieci handlowej Lidl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MK

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu