Firmy z parków staną w szranki

  • Marta Bellon
opublikowano: 17-02-2014, 00:00

Lokatorzy inkubatorów mają okazję udowodnić, że prą w kierunku innowacyjności i wygrać m.in. spotkanie w cztery oczy z potencjalnymi partnerami.

Już niecałe dwa tygodnie mają firmy, działające w parkach i inkubatorach technologicznych, inkubatorach przedsiębiorczości oraz Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości na to, by zgłosić się do konkursu „Parkowe Orły — InnoFirma 2014”. Rekrutacja kończy się 28 lutego 2014 r. To już czwarta edycja plebiscytu organizowanego przez Stowarzyszenie Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości (SOOIPP). Adresowany jest on do tych przedsiębiorców, którzy mają największy potencjał innowacyjny i zdolność działania na rynkach międzynarodowych. Uwaga: zgłaszać się mogą firmy stworzone po 1 stycznia 2005 r.

Nagrodą jest wyjazd studyjny dla jednej osoby z każdej nagrodzonej firmy do jednego z czołowych ośrodków innowacyjności i przedsiębiorczości oraz udział w organizowanych w ramach tego wyjazdu spotkaniach z potencjalnymi kooperantami. Organizatorzy w całości pokrywają jego koszty. Laureaci dostaną poza tym możliwość refundacjikosztów wybranych przez siebie działań promocyjnych np. udziału w międzynarodowej imprezie wystawienniczej, opracowania materiałów promocyjnych czy strony internetowej. Formularze zgłoszeniowe należy w siedzibach Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości.

Zeszłorocznymi laureatami zostały firmy: Optiguard z Toruńskiego Parku Technologicznego (I miejsce), e-Prototypy z Wrocławskiego Parku Technologicznego (II miejsce) oraz Arta Tech Paweł Horbaczewski (III miejsce) również z wrocławskiego technoparku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu