FlixBus zastąpi Polskiego Busa

Justyna Smolińska
opublikowano: 18-12-2017, 17:00

FlixBus zastąpi Polskiego Busa na naszych drogach. Zamiast czerwieni z bocianem, na autobusach będzie teraz rządzić zieleń.

- Polski Bus razem ze swoimi autokarami, ze swoją marką, dołącza do rodziny FlixBusa, czyli dwustu trzydziestu partnerów autokarowych, których mamy w całej Europie. Polski Bus stanie się jednym z nich, będzie jeździł pod brandem FlixBusa. Co oznacza między innymi zmianę barw autokarów. Dzisiaj zaczęliśmy rebranding części autokarów. Do połowy 2018 roku wszystkie autokary będą zielone, z naszym logotypem, z naszymi oznaczeniami FlixBusowymi - mówi Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska

Na zmianie mają skorzystać przede wszystkim pasażerowie. Dobra wiadomość dla tych podróżnych, którzy narzekali na zbyt małe przestrzenie między fotelami i brak miejsca na nogi.

- Po pierwsze zwiększy się komfort. Dlatego, że ze wszystkich autokarów Polskiego Busa będziemy wymontowywać fotele, po to żeby wziększyć odstęp między fotelami, więcej miejsca na nogi dla pasażerów. Także to będzie pierwsza rzecz widoczna. Po drugie internet, który w tej chwili na międzynarodowych połączeniach Polskiego Busa jest tylko na terenie kraju - będzie dostępny w całej Europie. Mamy też karty roamingowe, można więc spokojnie korzystać z sieci też poza granicami kraju.

Zdaniem Michała Lemana największą korzyścią i ułatwieniem dla pasażerów będzie dostęp do siatki połączeń FlixBusa w ramach jednego biletu, w jednym serwisie.


Michała Lemana pytamy również o:

- nowe trasy na jakich chce działać FlixBus
- potencjał połączeń z Warszawy do Gdańska i Wrocławia, po tym jak z połączeń między tymi miastami wycofał się Ryanair

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Justyna Smolińska

Polecane