Fortis Bank <FPAB.WA> Raport bieżący 03/2004 - zmiany w składzie Zarządu Banku

Krzysztof Kluska
28-04-2004, 19:50

Fortis Bank <FPAB.WA> Raport bieżący 03/2004 - zmiany w składzie Zarządu Banku RAPORT BIEŻĄCY 03/2004 - ZMIANY W SKŁADZIE ZARZĄDU BANKU
Zarząd Fortis Bank Polska S.A. informuje, że Rada Nadzorcza na posiedzeniu w dniu 27 kwietnia 2004 r. powołała do obecnego składu Zarządu Pana Bartosza Chytłę jako Wiceprezesa Zarządu i dyrektora Pionu Obsługi Małych Przedsiębiorstw i Klientów Indywidualnych z dniem 1 maja 2004 r.
Pan Bartosz Chytła (31 lat), jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Marketingu Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, który ukończył w roku 1997. W roku 2000 uzyskał dyplom Executive MBA Ecole Nationale des Ponts et Chaussées w Paryżu oraz Uniwersytetu w Bristolu. Karierę zawodową rozpoczął w roku 1995 w firmie Excogito Systems jako specjalista ds. systemów ERP wspomagających zarządzanie. Od roku 1996 związany jest z Fortis Bank Polska S.A. (wtedy Pierwszy Polsko-Amerykański Bank SA) początkowo jako specjalista w Zespole ds. Nowych Produktów, a następnie jako kierownik tego zespołu. W roku 2000 objął stanowisko zastępcy dyrektora Departamentu Rozwoju Usług Bankowych, a od kwietnia 2003 r. dyrektora Departamentu Usług Bankowych i Komunikacji. Od listopada 2003 r. jako dyrektor Pionu Obsługi Małych Przedsiębiorstw i Klientów Indywidualnych (linia biznesowa Retail Banking) nadzorował jednostki odpowiedzialne za strategię rynkową i zarządzanie sprzedażą oraz Oddziały i Filie ds. Obsługi Klientów Indywidualnych. Od grudnia 2003 r. pełni funkcję członka Rady Nadzorczej Fortis Securities Polska S.A. Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do Banku.
Od dnia 1 maja 2004 r. Zarząd Fortis Bank Polska SA działać będzie w następującym składzie:
Nazwisko funkcja Ronald Richardson Prezes Zarządu
Jan Bujak Wiceprezes, Dyrektor Finansowy
Bartosz Chytła Wiceprezes, Dyrektor Pionu Obsługi Małych Przedsiębiorstw i Klientów Indywidualnych (Retail Banking)
Jean-Luc Deguel Wiceprezes, Dyrektor Pionu Średnich i Dużych Przedsiębiorstw (Commercial Banking)
Jaromir Pelczarski Wiceprezes, Dyrektor Pionu Operacji Bankowych i Usług Wewnętrznych
Koen Verhoeven Wiceprezes, Dyrektor Pionu Kredytów
Data sporządzenia raportu: 28-04-2004

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Krzysztof Kluska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Fortis Bank &lt;FPAB.WA&gt; Raport bieżący 03/2004 - zmiany w składzie Zarządu Banku