Fotel Prezesa: "Nie można zrobić wszystkiego samemu" (WIDEO)

opublikowano: 26-04-2018, 14:03
aktualizacja: 26-04-2018, 14:07

Wszechstronności nie można jej odmówić. Pracowała i w administracji, i w biznesie - zarówno tym państwowym, jak i prywatnym. Grażyna Piotrowska-Oliwa, prezes Virgin Mobile Polska oprowadza nas po swoim biurze i mówi jak to jest siedzieć w fotelu prezesa...

Bohaterka pierwszego odcinka w przeszłości pracowała jako dyrektor najpierw w Ministerstwie Skarbu Państwa, a potem w Telekomunikacji Polskiej. Potem awansowała szczebel wyżej: była prezesem PTK Centertel, członkiem zarządu PKN Orlen, a następnie prezesem Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa. Biznes państwowy zmieniła na prywatny po dymisji z funkcji prezesa PGNiG. Od 2015 r. jest prezesem Virgin Mobile Polska, największego wirtualnego operatora komórkowego w Polsce.

W programie "Fotel Prezesa" pokazywać będziemy topowych polskich menedżerów w ich naturalnym środowisku pracy. A oni sami mówić będą nie tylko o swoich gabinetach, ale także o tym jak rozumieją bycie szefem, co im w tej roli uwiera, a co sprawia satysfakcję oraz co decyduje o sukcesie w biznesie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Sołtys

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy