Frasyniuk zaskoczony że PD nie przeszła progu wyborczego

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 25-09-2005, 22:07

Lider PD Władysław Frasyniuk wyraził zaskoczenie wynikiem wyborów i zdziwienie, iż jego ugrupowanie uzyskało poniżej 5 proc. głosów.

Lider PD Władysław Frasyniuk wyraził zaskoczenie wynikiem wyborów i zdziwienie, iż jego ugrupowanie uzyskało poniżej 5 proc. głosów.

    Frasyniuk wyraził przekonanie, że w Polsce przyjdzie jeszcze czas na taką partię jak demokraci.pl. "Partia Demokratyczna powstała dla ludzi młodych i mam nadzieję, że w najbliższym czasie będą oni mieli na tyle siły, by odwołując się do tradycji Bronisława Geremka i Tadeusza Mazowieckiego, walczyć o powrót demokratów na scenę polityczną. Mam wrażenie, że w Polsce brakuje partii, która odwoływałaby się do pragmatyzmu, umiaru i spokoju" - dodał.

    Podkreślił, że martwi go niska frekwencja "Jestem przekonany, że arogancja i populizm w polityce miały wpływ na frekwencję. To jest kryzys demokracji" - powiedział.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / Frasyniuk zaskoczony że PD nie przeszła progu wyborczego