Fundacja Kwaśniewskiej przekazała dokumenty finansowe prokuraturze

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 14-07-2006, 13:52

Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej "Porozumienie bez barier" przekazała prokuraturze swoje dokumenty finansowe - poinformowała w piątek PAP członek zarządu Małgorzata Dębek.

Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej "Porozumienie bez barier" przekazała prokuraturze swoje dokumenty finansowe - poinformowała w piątek PAP członek zarządu Małgorzata Dębek.

Jak podkreśliła, dokumenty zostały przekazane w sposób "spokojny i umówiony". Nie chciała powiedzieć, kiedy zostały one przekazane. "Chcieliśmy te dokumenty przekazać i je przekazaliśmy. Nie ma w tym żadnej sensacji".

Na zlecenie Prokuratury Apelacyjnej w Katowicach w piątek odbywa się przeszukanie w siedzibie fundacji w Warszawie. Katowicka prokuratura prowadzi dochodzenie w sprawie możliwych nieprawidłowości w związku z funkcjonowaniem fundacji; zostało ono wydzielone z prowadzonego przez tę prokuraturę innego śledztwa, dotyczącego działalności aresztowanego lobbysty Marka D.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Fundacja Kwaśniewskiej przekazała dokumenty finansowe prokuraturze