Fundusze zarobiły na Kruku miliony złotych

DI
opublikowano: 11-06-2008, 22:30

Wrogie przejęcie Kruka, pierwsze tego typu na polskim rynku, ciągle jeszcze budzi ogromne emocje. Założyciel spółki praktycznie nie miał szans na obronę. Z transakcji na pewno zadowolone mogą być obecne w akcjonariacie spółki TFI. Na sprzedaży akcji jubilerskiej spółki zarobiły krocie.

Niemal perfekcyjnie przeprowadzona operacja przez Vistulę & Wólczankę pokazała „drugą twarz” rynku kapitałowego i być może uświadomiła niektórym skalę zagrożenia związanego z upublicznieniem spółki i wejściem na giełdę. Nie od dziś jednak aktualna jest zasada, że „ktoś musi stracić, by mógł zyskać ktoś inny”.

O tym ile zyskały fundusze pozbywając się udziałów W. Kruk i jak jawi się przyszłość spółki, oraz na co mogą liczyć osoby które są jeszcze w posiadaniu akcji jubilerskiej firmy przeczytasz w czwartkowym wydaniu „Pulsu Biznesu”. Zapraszamy do lektury.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / Fundusze zarobiły na Kruku miliony złotych