Gant Development wśród najlepszych pracodawców

IT
opublikowano: 29-04-2008, 00:00

Gant Development, którego prezesem jest Dariusz Małaszkiewicz, zajął ósme miejsce w badaniu „Najlepsi pracodawcy 2008”.

W tegorocznej edycji przeprowadzonej przez firmę Hewitt Associates wzięły udział 102 firmy reprezentujące różne branże, skale działania i regiony. Łącznie przebadano grupę ponad 21,5 tys. pracowników.

W polskiej edycji badania może wziąć udział każda firma, która zatrudnia co najmniej 50 pracowników i działa na rynku polskim co najmniej od 2 lat. W badaniu pracownicy oceniali swoich pracodawców m.in. pod kątem możliwości rozwoju, praktyk organizacyjnych, relacji między pracownikami, a także równowagi między życiem osobistym a pracą.

— Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców roku. Braliśmy udział w takim badaniu po raz pierwszy, więc tym bardziej cieszy nas, że nasi pracownicy ocenili nas tak wysoko. Chcemy, aby Gant Development był miejscem, w którym pracownicy będą realizować swoje pasje i marzenia zawodowe. Dlatego firma pomaga inwestować pracownikom w ich rozwój osobisty. Uważamy, że ludzie są jednym z najcenniejszych, choć często niedocenianym, zasobem każdej firmy. My staramy się właśnie ich doceniać — mówi Luiza Berg, członek zarządu Gant Development.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: IT

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu