GBG wyróżnił najlepsze firmy motoryzacyjne

Maria Trepińska
opublikowano: 06-03-2002, 00:00

Po raz ósmy zarząd Górnośląskiego Banku Gospodarczego wyróżnił najlepszych partnerów banku działających na rynku motoryzacji. W zorganizowanym w Wiśle spotkaniu uczestniczyło ponad 150 osób.

GBG, który należy do grupy kapitałowej BPH PBK, od kilku lat z powodzeniem specjalizuje się w udzielaniu kredytów na zakup samochodów. Mimo panującej dekoniunktury na rynku motoryzacyjnym katowicki bank zwiększył ilość przyznanych pożyczek.

— W 2001 r. udzieliliśmy ponad 14,4 tys. kredytów samochodowych. Ich wartość przekroczyła 321,3 mln zł — mówi Jolanta Karmańska z GBG.

Dla porównania GBG w 2000 r. udzielił 13,5 tys. takich kredytów.

Na wniosek dyrektorów oddziałów GBG, najlepszych klientów uhonorowano statuetkami. Wyróżnienia Lidera Sprzedaży przyznano Annie Małysz z firmy Euro Kredyt z Bielska-Białej oraz Darii i Annie Kostempskim z Centrum Konsultingu Finansowego w Gliwicach. Liderem Bezpieczeństwa został Jacek Wypich z Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego Mario-Car z Tychów, natomiast Liderem Rozwoju Marcin Świdowski z ZINK w Andrychowie.

Na liście wyróżnionych znaleźli się także ABC Trans Pośrednictwo Finansowe z Częstochowy, Deawoo Warszawa Prim, PPHU Delia - Kraków, Przedsiębiorstwo Finansowe Serwis Sosnowiec, Agencja Kredytowa Pajk z Gliwic, Kędzierzyńskie Centrum Finansowo-Usługowe, Polkredyt z Krakowa i Zink z Jastrzębia Zdroju. Wszyscy wyróżnieni otrzymali nagrody pieniężne.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Maria Trepińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu