Getin Bank: szybciej dostępna linia gwarancyjna dla firm

SW
opublikowano: 12-06-2012, 00:00

Przedsiębiorcy w Getin Banku mogą już korzystać z gwarancji bankowych na podstawie ramowej umowy.

Getin Bank uruchomił linię gwarancyjną dla przedsiębiorców. Dzięki temu mogą korzystać z gwarancji na podstawie ramowej umowy, bez konieczności każdorazowego przeprowadzania procesu oceny zdolności kredytowej oraz ustanawiania nowych zabezpieczeń. A to umożliwi szybki dostęp do pełnej oferty gwarancji stosowanych na rynku, a w przypadku uczestnictwa w przetargach wykluczy konieczność angażowania własnych pieniędzy na zapłatę wadium.

Linia przyznawanajest bezterminowo, a kwota limitu ustalana indywidualnie na podstawie zdolności kredytowej przedsiębiorcy liczonej na podstawie przychodów lub dochodów (w zależności od wybranego wariantu produktu). Ponadto oferta Getin Banku umożliwia przedsiębiorcom współpracującym m.in. z jednostkami skarbu państwa lub jednostkami samorządu terytorialnego kompleksową obsługę zawartych umów i kontraktów. W ramach współpracy z bankiem firma może skorzystać z gwarancji wymaganych od momentu startu w przetargu aż po jego ukończenie (gwarancje wadialne, należytego wykonania i inne).

Dodatkowo dostępny dla przedsiębiorców kredyt Przetarg pozwala na sfinansowanie aż do 70 proc. kwoty kontraktu netto bez konieczności przedstawiania dokumentów finansowych. Wierzytelności powstałe po realizacji prac na rzecz JST/JSP można wykupić. Dzięki temu możliwy jest natychmiastowy dostęp do środków obrotowych przedsiębiorstwa po realizacji przetargu.

70% Taką część kwoty kontraktu można sfinansować kredytem Przetarg, bez konieczności przedstawiania dokumentów finansowych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SW

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu