Giełdowy mistrz 2010: NWR kontra GPW!

opublikowano: 17-12-2010, 08:39

Trwa walka o tytuł Mistrza GPW według internautów. W czwartek, dość nieoczekiwanie, MW Trade przegrało wysoko z ABC Data. Dziś kolej na bardzo ciekawy pojedynek polsko - czeski.

Z jednej strony, sama GPW, która w świetnym stylu zadebiutowała na naszym parkiecie. Spółka Ludwika Sobolewskiego miejsce w szesnastce miała pewne, choć inwestorzy indywidualni mogą być nieco zawiedzeniu poziomem relacji inwestorskich w firmie, która powinna świecić przykładem.

Z drugiej strony, reprezentant coraz śmielej poczynających sobie w Polsce Czechów - New World Resources. Zdenek Bakala wie, gdzie są konfitury (np. w Bogdance), ale też że nie chce ich przejąć za wszelka cenę (co jest korzystne dla mniejszościowych akcjonariuszy).

GŁOSUJ>>

O co chodzi w mistrzostwach? Postanowiliśmy się zabawić i poprosić internautów o wskazanie giełdowego mistrza sezonu 2010. I to w systemie pucharowym – przegrywający odpada.

Możecie nagradzać za zmianę kursu, strategii, poprawę wyników, świetne przejęcie, prezesa-wizjonera czy po prostu wrażenie ogólne. By nie prowadzić żmudnych eliminacji, inwestycyjna część „PB” sama wskazała na finałową szesnastkę. Czytaj więcej>>

nonwrited articlenonwrited article

nonwrited article

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane