Gift Show Poland zaprasza biznes

Dominika Masajło
03-05-2017, 22:00

Od 26 do 28 maja w Warszawie odbędą się targi Gift Show Poland — jedno z najważniejszych wydarzeń branży upominkowej w Polsce.

Importerzy, producenci oraz projektanci upominków z kraju i zagranicy będą prezentować kreatywne i hobbystyczne akcesoria podróżnicze, sportowe oraz artykuły dla dzieci i niemowląt.

Organizatorzy z myślą o przedsiębiorstwach przygotowali Program dla Branżowych Odwiedzających, który odbędzie się pierwszego dnia targów. Aby wziąć w nim udział, przedsiębiorcy powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.giftshow.pl lub na miejscu wydarzenia. Pozwoli im to uczestniczyć w bezpłatnych konferencjach prowadzonych przez ekspertów.

Tematyka wykładów poświęcona będzie m.in. bezpiecznemu importowi zabawek i gadżetów z Chin oraz konfliktom w relacjach biznesowych. Co więcej, dla firm planujących ekspansjęna obce rynki zostało przygotowane szkolenie na temat etykiety i wywierania wpływu w biznesie międzynarodowym. Ponadto uczestnicy będą mogli wziąć udział w spotkaniach B2B z innymi przedsiębiorcami z Europy i Azji.

WAŻNA DATA

26.05

W tym dniu odbędzie się Program dla Branżowych Odwiedzających, który towarzyszy targom Gift Show Poland.

WIĘCEJ INFORMACJI:

www.giftshow.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Gift Show Poland zaprasza biznes