GoFinance chce do końca września wejść na NewConnect

PAP
opublikowano: 02-06-2008, 15:03

GoFinance, spółka z branży doradztwa finansowego, przed końcem trzeciego kwartału 2008 roku zamierza zadebiutować na  rynku NewConnect - poinformowała firma w komunikacie.

"GoFinance i Skyline Investment zawarły umowę, zgodnie z którą Skyline Investment wprowadzi GoFinance na rynek New Connect. Spółka zamierza zadebiutować na parkiecie przed końcem III kwartału. Wcześniej, na przełomie czerwca i lipca, planowane jest przeprowadzenie prywatnej oferty akcji" - podano w komunikacie.

Firma zamierza pozyskać z rynku około 4 mln zł. Pieniądze przeznaczy na rozwój sieci oddziałów i ekspansję na rynku doradztwa finansowego.

GoFinance specjalizuje się w doradztwie finansowym skierowanym do zamożnych klientów. Klientami firmy są osoby dysponujące aktywami powyżej 50 tys. euro. W najbliższym czasie spółka chce zwiększyć ilość kanałów dystrybucji produktów finansowych. Zainwestuje w technologię pozwalającą dokonywać inwestycji za pośrednictwem internetu.

Środki z emisji spółka chce wykorzystać na rozwój sieci oddziałów. W tej chwili ma trzy oddziały: dwa w Warszawie i jeden w Gdyni. Jest w trakcie tworzenia kolejnych - w Krakowie i Wrocławiu. Docelowo w tym roku sieć GoFinance ma liczyć 8 oddziałów, a w przyszłym 15.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / GoFinance chce do końca września wejść na NewConnect