Gorące spółki na dziś

MZ
opublikowano: 26-10-2007, 00:00

Ulma

Spółka zaprezentuje wyniki III kwartału. Analitycy DI BRE Banku spodziewają się, że dzięki inwestycjom w systemy szalunkowe, jej przychody i zyski rosną nieco szybciej niż produkcja budowlano-montażowa. Brokerzy szacują, że Ulma w III kwartale osiągnie zysk operacyjny wyższy o niecałe 20 proc. niż przed rokiem. Jednocześnie przychody mogły skoczyć o blisko 40 proc., do 58,9 mln zł. W całym roku jej sprzedaż może skoczyć o 45,6 proc. do 224,6 mln zł.

Noble Bank

W najbliższy wtorek bank publikuje wyniki kwartalne. Analitycy uważają, że w raporcie z III kwartału będzie widać dobrą passę spółki. DI BRE Bank szacuje osiągniecie zysku netto na poziomie 35 mln zł. Byłaby to poprawa o 4 mln zł w stosunku do II kwartału tego roku. Z prognoz biura wynika, że w całym 2007 r. Noble Bank powinien zarobić na czysto 133 mln zł i narastająco po III kwartałach powinien mieć na swoim koncie 92 mln zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu