Gorące spółki na dziś

ADM
opublikowano: 16-11-2007, 00:00

HOOPLA.PL

Ostatni moment dla dużych inwestorów, by uczestniczyć w procesie budowania księgi popytu spółki. Wkrótce poznamy cenę emisyjną. Tym samym zakończy się etap book buildingu oferty jednego z największych polskich sklepów internetowych handlujących sprzętem RTV i AGD. Spółka chce uzyskać od 11 do 13 mln zł. W ostatnich latach jej przychody dynamicznie rosły, w 2006 r. 26,4 mln zł, wobec 4,65 mln zł rok wcześniej.

WIELTON

Wielton, producent naczep i przyczep, poda cenę emisyjną oraz liczbę akcji serii D oferowanych w poszczególnych transzach. Przedział cenowy wynosi 7-9 zł. Oznacza to, że spółka może uzyskać z emisji od 70 mln zł do 90 mln zł. Zamierza wyemitować 10 mln akcji serii D. Emisja dojdzie do skutku, jeśli znajdą się chętni na co najmniej 9 mln akcji serii D. Wielton chce przeznaczyć pieniądze m.in. na inwestycje w obecne zakłady produkcyjne i rozbudowę magazynów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ADM

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu