Gosiewski: Wielką siłą rządu PR, ale efekty niewielkie

PAP
opublikowano: 23-02-2008, 13:40

W warszawskim biurowcu Focus rozpoczęła się w sobotę po południu specjalna konwencja Prawa i Sprawiedliwość. Politycy tej partii podsumują pierwsze sto dni rządów koalicji PO- PSL.

"Nie zamierzamy uderzać w PO, ale mamy prawo do własnej oceny, którą można określić słowami - król jest nagi" - mówił w przeddzień konwencji dziennikarzom szef klubu PiS Przemysław Gosiewski. Jak ocenił, "wielką siłą rządu, jest bardzo poważny PR, a efekty tego są niewielkie".

"Miała być druga Irlandia, a jest czeski film" - tymi słowami rozpoczął sobotnią konwencję poseł PiS Tomasz Dudziński. Tuż przed rozpoczęciem konwencji z głośników rozbrzmiała słynna w ostatnich tygodniach piosenka Ivana Mladka i jego zespół Banjo Band w wersji przygotowanej przez polski kabaret pt. "Donald marzy".

Uczestnikom konwencji rozdano raport podsumowujący 100 dni rządu zatytułowany "Puste obietnice, czyli 100 dni rządu Donalda Tuska". Jest to raport przygotowany przez biuro organizacyjne partii, jednak, jak w piątek ustaliła PAP, w PiS powstały dwa raporty na ten temat. Ostatecznie "światło dzienne ujrzał raport partyjny".(PAP)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane