Gosiewski: wszystko jest na dobrej drodze do stworzenia koalicji

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 18-01-2006, 13:22

Szef klubu PiS Przemysław Gosiewski powiedział w środę dziennikarzom, po spotkaniu z politykami PSL, że wszystko jest na dobrej drodze, aby utworzyć koalicję rządową. Rozmowy PiS z PSL będą kontynuowane o godz. 16.

Szef klubu PiS Przemysław Gosiewski powiedział w środę dziennikarzom, po spotkaniu z politykami PSL, że wszystko jest na dobrej drodze, aby utworzyć koalicję rządową. Rozmowy PiS z PSL będą kontynuowane o godz. 16.

    O godz. 14. politycy PiS kolejny raz spotykają się z Samoobroną Gosiewski powiedział, że w czasie spotkania obie strony wymieniły stanowiska, co do swoich propozycji programowych. "Te propozycje mieszczą się we wspólnych ramach programowych" - ocenił.

    Szef klubu PiS podkreślił też, że widzi wolę obu stron do kontynuowania rozmów. Jak ocenił, klimat rozmów jest bardzo dobry. "Krok po kroku zbliżamy się do stabilizacji sytuacji w Sejmie i wypracowania pewnego planu działania" - powiedział Gosiewski.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane