GPW: nowy kontrakt Elektrobudowy nie pomógł notowaniom

(Artur Szymański)
12-12-2006, 13:41

Inwestorzy z obojętnością przyjęli do wiadomości informację o zawarciu przez Elektrobudowę kontraktu opiewającego na kwotę 9,5 mln zł.

Inwestorzy z obojętnością przyjęli do wiadomości informację o zawarciu przez Elektrobudowę kontraktu opiewającego na kwotę 9,5 mln zł.

Katowicka spółka zbuduje hipermarket Tesco w Sokółce. Termin realizacji inwestycji określony w umowie podpisanej z firmą Junimex Development to 6 miesięcy. Wartość kontraktu stanowi około 2,75 proc. ubiegłorocznych skonsolidowanych przychodów spółki.

Akcje Elektrobudowy na warszawskiej giełdzie tracą na półmetku dzisiejszej sesji około 3 proc. Inwestorzy nie zdołali poprawić wczoraj szczytu hossy 114,8 zł z 7 grudnia. Udało się go jedynie wyrównać choć w ciągu dnia akcje kosztowały 1,1 zł więcej. Niepowodzenie w walce o nowy rekord powoduje dziś niewielki spadek kursu. ASZ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Artur Szymański)

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / GPW: nowy kontrakt Elektrobudowy nie pomógł notowaniom