GPW: ruszyły zapisy na akcje Inwest Consulting

15-01-2007, 14:40

Notowane na giełdzie akcje poznańskiej firmy doradczej nie cieszą się powodzeniem inwestorów. Dziś ruszyły zapisy na walory nowej emisji.

Notowane na giełdzie akcje poznańskiej firmy doradczej nie cieszą się powodzeniem inwestorów. Dziś ruszyły zapisy na walory nowej emisji.

Od dziś do piątku przyjmowane będą zapisy na 3,5 mln akcji serii C w ramach wykonania prawa poboru oraz zapisów dodatkowych. Jutro po raz ostatni można będzie handlować prawami poboru. Ostateczny termin przydziału akcji nowej emisji wyznaczono na 1 lutego.

Prawami poboru można obracać od 9 stycznia. W tym czasie nie znalazły raczej wielu chętnych do kupna. W tym czasie kurs PP spadł około 14-15 proc. Wzięciem nie cieszyły się też akcje, które potaniały o ponad 6 proc. Środki z emisji 3,5 mln akcji spółka przeznaczy na inwestycje w udziały spółek, które następnie wprowadzi na GPW. ASZ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / GPW: ruszyły zapisy na akcje Inwest Consulting