GPW: Wandalex walczy o nowy rekord notowań

15-03-2007, 15:02

W popołudniowej fazie czwartkowej sesji na GPW kurs akcji Wandalexu rośnie o prawie 15 proc. Za walor płaci się nawet 10,40 zł. Pytanie tylko czy spekulantom starczy sił, by dociągnąć do finiszu sesji na tak wysokim poziomie. Dotychczasowy rekord w cenach zamknięcia wyznacza pułap 10,29 zł, w cenach intraday zaś - 10,70 zł. Oba zostały ustanowione 14 lutego.

W połowie lutego mimo usilnych starań inwestorów grających na zwyżkę, nie udało się znacząco wybić kurs powyżej poprzednich szczytów z przełomu listopada i grudnia 2006 r. Porażka byków doprowadziła do korekty w pierwszych dniach marca, która jednak nie okazuje się bardzo niebezpieczną.

Od 6 marca kurs spółki kierowanej przez Marka Krzeczyńskiego (na zdj.) odbija w czym pomaga niedawny komunikat o podpisaniu przez spółkę zależną Aporter umowy z firmą Organika na dostawę regału zmechanizowanego do magazynowania i sezonowania pianki. Wartość zamówienia przekracza kwotę 2,07 mln zł. ASZ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / GPW: Wandalex walczy o nowy rekord notowań