Grajewo pójdzie śladem BSK

Dariusz Karolak
12-03-2001, 00:00

Grajewo pójdzie śladem BSK

Niewykluczone, że wezwanie ING na pozostające w obrocie akcje BŚK wywoła lawinę podobnych posunięć. Do pewnych kandydatów na przeprowadzenie podobnej operacji należy Grajewo, cieszące się znakomitą kondycją finansową, czego nie można powiedzieć o jego klientach, borykających się z wysoką ceną surowca. O tym, że z Grajewem coś się dzieje świadczy świecowy wykres tygodniowy, na którym powstała 7-ma biała świeca, w tym 5-ta z korpusem powyżej tygodniowej VAMA10. Dystans do długoterminowej linii oporu wynosi zaledwie 2 proc., dlatego wkrótce może nastąpić atak strony popytowej.

Skuteczne pokonanie 47 zł powinno zaowocować ruchem na północ. Licząc zasięg górnego wybicia z 2-letniego trójkąta otrzymamy wartość 90 zł. Z uwagi na czas budowania formacji, realizacja zasięgu może zostać rozłożona na wiele miesięcy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Grajewo pójdzie śladem BSK