Granty dla innowatorów znad morza

DZ
opublikowano: 13-01-2019, 22:00

Mali i średni gracze z regionu mogą powalczyć o dotacje na nowatorskie projekty.

Granty pochodzą z działania 1.5 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego („Innowacyjne inwestycje przedsiębiorstw”). Do podziału między wnioskodawców jest ponad 38 mln zł. Dotacje wesprą przedsięwzięcia, które wpisują się w jedną z inteligentnych specjalizacji Pomorza Zachodniego. Na ich liście są: wielkogabarytowe konstrukcje wodne i lądowe, zaawansowane wyroby metalowe, produkty drzewno-meblarskie, opakowania przyjazne środowisku i nowoczesne przetwórstwo rolno-spożywcze. Mikro i małe firmy mogą liczyć na dofinansowanie do 55 proc. wydatków kwalifikowanych przedsięwzięcia. W przypadku średnich firm będzie to 45 proc.

Wnioski o unijne wsparcie należy składać w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego przy ul. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 30. Więcej informacji: www.rpo.wzp.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy