Granty na dizajn meblarski

Dorota Zawiślińska
opublikowano: 06-12-2017, 22:00

11 grudnia w Warszawie odbędzie się szkolenie dla przedsiębiorców, którzy chcą zdobyć dotacje na stworzenie wzoru własnych mebli i wprowadzenie ich na rynek. Organizatorem spotkania jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

Podczas szkolenia eksperci przedstawią założenia pilotażu i podpowiedzą, jak przygotować wniosek o dofinansowanie. Warto podkreślić, że rządowa agencja przygotowała program „Granty na dizajn” we współpracy z przedsiębiorcami, projektantami i instytucjami otoczenia biznesu. Do 4 stycznia 2018 r. PARP wybierze czterech operatorów, którzy zrekrutują firmy z branży meblarskiej i rozpoczną z nimi współpracę.

— Pilotaż ma zbliżyć dwa światy — projektantów i przedstawicieli biznesu. Sprawić, że przedsiębiorstwa zobaczą sens kooperacji z dizajnerami — wyjaśnia Jadwiga Emilewicz. Wydarzenie odbędzie się w siedzibie PARP przy ul. Pańskiej 81/83. Więcej informacji: www.parp.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane