Granty na podlaskie innowacje

Dorota Zawiślińska
opublikowano: 26-09-2017, 22:00

26 października w Białymstoku odbędzie się szkolenie dla przedsiębiorców, którzy chcą ubiegać się o dotacje na nowatorskie projekty.

Organizatorem spotkania jest Ministerstwo Rozwoju. Do udziału w wydarzeniu zostali zaproszeni eksperci m.in. Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Agencji Rozwoju Przemysłu, PFR Ventures i Banku Gospodarstwa Krajowego. Specjaliści zaprezentują zasady naborów dotacyjnych dla firm w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego oraz programu Inteligentny Rozwój.

Zwrócą uwagę na konkursy z grantami przeznaczonymi m.in. na projekty badawczo-rozwojowe i wdrożeniowe. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje rejestracja. Szkolenie odbędzie się w siedzibie Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego przy ul. Żurawiej 71. Więcej informacji: www.funduszeeuropejskie.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Granty na podlaskie innowacje