Gravity Rider od Vivid Games z ponad 1 mln pobrań

GSU
opublikowano: 11-09-2018, 10:21

Najnowsza gra Vivid Games Gravity Rider trafiła już do ponad 1 mln graczy i znajduje się w pierwszej dziesiątce rankingu najczęściej pobieranych gier wyścigowych w blisko 100 krajach. Najwięcej pobrań gra ma na rynku chińskim, gdzie tytuł zajmuje trzecie miejsce w rankingu wszystkich gier typu free.

Gravity Rider trafił do globalnej dystrybucji w Apple App Store w czwartek, a w Google Play w piątek. Tytuł od dnia premiery spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem graczy, co dzięki wsparciu promocyjnemu na obu platformach przekłada się na wysoką ilość pobrań. 

- Jest jeszcze zbyt wcześnie oceniać potencjał komercyjny w pełni, jednak już teraz jesteśmy zadowoleni z ilości pobrań i dynamiki wzrostu – tytuł znajduje uznanie wśród graczy w Azji, Europie, Ameryce Północnej oraz na Bliskim Wschodzie. W chwili obecnej, zgodnie z założeniami, zdecydowaną większość przychodów generujemy z wyświetlania formatów reklamowych – mówi komentuje Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games. 

Obecnie Vivid Games pracujemy nad kolejnymi aktualizacjami gry. Pierwsza z nich ma trafić do graczy  za trzy tygodnie. 

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GSU

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu