Gronkiewicz-Waltz: Nie uczestniczyłam w żadnym spotkaniu na temat prywatyzacji PZU

Polska Agencja Prasowa SA
18-03-2005, 13:55

Nigdy nie uczestniczyłam w żadnym spotkaniu na temat prywatyzacji PZU -powiedziała w piątek przed sejmową komisją śledczą badającą prywatyzację PZU b. prezes NBP Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Nigdy nie uczestniczyłam w żadnym spotkaniu na temat prywatyzacji PZU -powiedziała w piątek przed sejmową komisją śledczą badającą prywatyzację PZU b. prezes NBP Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Odniosła się w ten sposób do czwartkowych zeznań przed komisją b. prezesa PZU Życie Grzegorza Wieczerzaka, który zeznał, że znajomość Gronkiewicz-Waltz z członkiem rady nadzorczej BIG Bank Gdańskiego Maciejem Bednarkiewiczem miała wpływ na proces prywatyzacji PZU.

Gronkiewicz-Waltz powiedziała również, że przypisywanie jej osobie członkostwa w "klubie Krakowskiego Przedmieścia" - jak zeznał Wieczerzak - to "czysty surrelizm".

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Gospodarka / Gronkiewicz-Waltz: Nie uczestniczyłam w żadnym spotkaniu na temat prywatyzacji PZU