Gronkiewicz-Waltz: Powstanie rządu przed drugą turą wyborów dobre dla rynków

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 28-09-2005, 08:25

Zdaniem szefowej PO w Warszawie Hanny Gronkiewicz-Waltz zapowiedź proponowanego przez PiS na premiera Kazimierza Marcinkiewicza, iż nowy rząd powstanie przed drugą turą wyborów prezydenckich, byłoby dobre dla rynków finansowych.

Zdaniem szefowej PO w Warszawie Hanny Gronkiewicz-Waltz zapowiedź proponowanego przez PiS na premiera Kazimierza Marcinkiewicza, iż nowy rząd powstanie przed drugą turą wyborów prezydenckich, byłoby dobre dla rynków finansowych. 

    "Byłoby to dobre dla Polaków i rynków finansowych; nastąpiłaby pewna stabilizacja. Czy to jest możliwe? - Nie wiem. Na pewno PO będzie dokładała starań, żeby ten okres był jak najkrótszy" - powiedziała w wieczornym programie TVN 24, pytana o jej rady dla inwestorów, po ogłoszeniu przez PiS kandydata na premiera.

    Gronkiewicz-Waltz uspokaja inwestorów i doradza opanowanie. "Doradziłabym spokój i opanowanie. Polska jest na dobrej drodze, a fundamenty są mocne" - dodała.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane