Grontmij Polska: Po dobrą radę jak w dym do Holendrów

Jacek Kowalczyk
10-12-2007, 00:00

Spółka córka holenderskiego koncernu to jedno z najważniejszych przedsiębiorstw konsultingowo-inżynieryjnych w Polsce.

Grontmij Polska specjalizuje się w opracowywaniu studiów przedinwestycyjnych, projektów technicznych, pomocy w zarządzaniu projektami z dziedziny budownictwa, infrastruktury i ochrony środowiska.

— Planujemy przebieg działań, omawiamy go z inwestorem i pozostałymi stronami zaangażowanymi w realizację projektu oraz określamy metodykę prac — tłumaczy sposób działania firmy prezes Foppe Theodoor Tiegelaar.

Wielkopolska Gazela, choć założona przed 11 laty, doświadczenie ma jednak znacznie większe. Jest bowiem częścią holenderskiego koncernu Grontmij — założonego w 1915 r., jedną z czołowych międzynarodowych firm doradczo-inżynieryjnych w Europie. Spółka zatrudnia blisko 7000 osób na całym świecie i jest notowana na giełdzie papierów wartościowych w Amsterdamie. Oprócz oddziału w Polsce ma swoje filie w Holandii, Belgii, Niemczech, Danii, Szwecji, Irlandii i Wielkiej Brytanii.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jacek Kowalczyk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Grontmij Polska: Po dobrą radę jak w dym do Holendrów