Czytasz dzięki

Grupa Kapitałowa Blachotrapez rozpoczyna produkcję systemów rynnowych

  • Materiał partnera
opublikowano: 10-10-2019, 09:35

Kilkadziesiąt milionów kosztowała otwarta we wrześniu hala produkcyjna, zbudowana przez Grupę Kapitałową Blachotrapez na potrzeby produkcji nowoczesnych systemów rynnowych KROP. Tym samym nowy segment w ofercie lidera rynku pokryć dachowych otrzymał już na początku ogromne wsparcie.

– Ten projekt wymagał kilkuletniego zaangażowania pracowników całej Grupy Kapitałowej, dlatego nasze oczekiwania co do jego efektywności są proporcjonalnie wysokie. Oddajemy w ręce klientów i naszych partnerów dwa nowoczesne i kompleksowe systemy, ponieważ nie wierzymy w połowiczne rozwiązania. Zainwestowaliśmy w jakość produkcji i z doświadczenia wiemy, że ta decyzja przyniesie odpowiedni zwrot – powiedział Prezes zarządu Blachotrapez Sp. z o.o., Rafał Michalski.

Produkcja czuła na detal

Otwarta w Myślenicach hala ma powierzchnię 4200 m2. Fabryka dysponuje najnowocześniejszymi modelami maszyn i urządzań, które tworzą w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne dla systemu PVC i STAL. Pełna automatyzacja pozwoliła m.in. wdrożyć unikalne rozwiązania poprawiające szczelność i komfort montażu – tym bardziej wyjątkowe, bo zaproponowana przez dekarzy współpracujących z ekspertami Grupy Blachotrapez.

- Wieloletnia współpraca z dekarzami pozwoliła zaprojektować innowacyjny produkt, który poza wysoką szczelnością, trwałością i sprawnym odprowadzaniem wody deszczowej, zapewnia przede wszystkim intuicyjny montaż – a to dla fachowca największa wartość – wyjaśnia Janusz Tumidajewicz, Dyrektor Zakładu. – Systemy PVC i STAL składają się z kilkudziesięciu elementów, które można ze sobą dowolnie łączyć w zależności od potrzeb i projektu dachu. Dzięki temu, spełnia on swoje zadanie zarówno w domach rodzinnych, jak budynkach użyteczności publicznej.

Nowa inwestycja wprowadza Grupę Kapitałową BLACHOTRAPEZ w nową erę rozwoju. Portfolio marki stało się kompletnym zapleczem dla dekarza, architekta i klienta, którzy poszukują kompleksowych rozwiązań w obszarze aranżacji oraz wyposażenia strefy dachu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał Partnera

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu