Czytasz dzięki

Grupa Lotos obniża ceny paliw

(Paweł Kubisiak)
opublikowano: 20-08-2005, 13:28

Grupa Lotos obniża od soboty, 20 sierpnia, hurtowe ceny benzyn: Uniwersalnej 95 i bezołowiowej 95 o 50 zł na tysiąc litrów, zaś bezołowiowej 98 o 90 zł na tysiąc litrów - poinformowało w piątek biuro prasowe spółki. Decyzja koncernu oznacza, że w sprzedaży detalicznej benzyna z Grupy Lotos może potanieć od 5 do 9 groszy na litrze.

Grupa Lotos obniża od soboty, 20 sierpnia, hurtowe ceny benzyn: Uniwersalnej 95 i bezołowiowej 95 o 50 zł na tysiąc litrów, zaś bezołowiowej 98 o 90 zł na tysiąc litrów - poinformowało w piątek biuro prasowe spółki. Decyzja koncernu oznacza, że w sprzedaży detalicznej benzyna z Grupy Lotos może potanieć od 5 do 9 groszy na litrze.

Hurtowe ceny oleju opałowego są od soboty tańsze o 25 zł na tysiąc litrów, a oleju napędowego o 35 zł na tysiąc litrów. Decyzja koncernu oznacza, że w sprzedaży detalicznej olej napędowy z Grupy Lotos może potanieć o ok. 3 grosze na litrze.

Lotos zaznaczył, że termin i wysokość zmian cen na stacjach paliw jest niezależną decyzją ich właścicieli.

DA, PAP

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Paweł Kubisiak)

Polecane