Grupa Lotos ogłosi 1 września konkurs na funkcje w zarządzie spółki

(Paweł Kubisiak)
28-08-2006, 18:44

Grupa Lotos ogłosi 1 września 2006 roku postępowanie kwalifikacyjne na stanowiska trzech członków w zarządzie VI kadencji. Formułowanie składu zarządu powinno zakończyć się do końca września.

Grupa Lotos ogłosi 1 września 2006 roku postępowanie kwalifikacyjne na stanowiska trzech członków w zarządzie VI kadencji - poinformował w poniedziałek PAP rzecznik Grupy Lotos Marcin Zachowicz. Formułowanie składu zarządu powinno zakończyć się do końca września 2006 roku.

Marcin Zachowicz poinformował, że jeden z członków będzie odpowiadał za poszukiwanie, dokumentowanie i uzyskanie dostępu do złóż ropy naftowej oraz inwestycje w zakresie wydobycia i wydobycie ropy naftowej, w tym na morzu.

Drugi członek zarządu zajmie się przygotowaniem i prowadzeniem inwestycji dotyczącej kompleksowego rozwoju rafinerii, utrzymania ruchu rafinerii i produkcji paliw. Do kompetencji trzeciego należało będzie: zaopatrzenie w surowce, analizy rynku, polityka marż i cen, marketing strategiczny i produkcyjny, sprzedaż produktów oraz zarządzanie korporacyjne i zarządzanie dostawami.

Rzecznik dodał, że osoby składające oferty w konkursie mogą być brane pod uwagę na stanowiska dyrektorów i do zarządów spółek zależnych w Grupie Kapitałowej Lotos, o ile złożą taką deklarację.

DI, PAP

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Paweł Kubisiak)

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Surowce / Grupa Lotos ogłosi 1 września konkurs na funkcje w zarządzie spółki