Grupa Nokaut nie dotrzyma słowa

KZ, ESPI
opublikowano: 07-01-2013, 07:52

Grupa Nokaut odwołała prognozy wyników na 2012 r.

- Decyzja o odwołaniu prognozy finansowej Spółki na 2012 r. jest związana z niższą niż zakładano konwergencją cen przeklików do sklepów w czwartym kwartale 2012 roku, niższym niż zakładano sezonowym wzrostem aktywności użytkowników oraz opóźnieniem we wdrażaniu planowanych projektów branych pod uwagę przy konstruowaniu prognozy na 2012 r. a wpływających na osiągnięte przychody w czwartym kwartale 2012 r.  -podano w komunikacie.

Szacunkowe skonsolidowane przychody ze sprzedaży w 2012 r. wynoszą 10,5 mln zł (co oznacza 92% realizacji wcześniejszej prognozy) i są wyższe o 29% w stosunku do zeszłego roku. Jednocześnie spółka utrzymała wcześniej założony poziom kosztów związany głównie z prowadzonym programem inwestycyjnym przekształcającym docelowy model biznesowy spółki z przeklików na prowizję od sprzedaży.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KZ, ESPI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Wyniki spółek / Grupa Nokaut nie dotrzyma słowa