Grzegorz Chłopek odchodzi z zarządu Nationale-Nederlanden PTE

AR
opublikowano: 03-03-2020, 10:28

Prezes Nationale-Nederlanden PTE, związany z grupą ubezpieczeniową od 22 lat, złożył rezygnację - poinformowała spółka.

Grzegorz Chłopek odchodzi z zarządu Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne. W lutym złożył rezygnację - poinformowało we wtorek towarzystwo. Obowiązki będzie pełnił do 31 marca.

Grzegorz Chłopek odchodzi z zarządu Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne.

- W imieniu swoim oraz całego zespołu chciałbym podziękować Grzegorzowi za czas i energię, jaką poświęcił na rozwój Nationale-Nederlanden PTE. Nie mam wątpliwości, że jego wiedza i doświadczenie miały ogromny wpływ na działalność naszej firmy i przyczyniły się do tego, że towarzystwo jest jednym z liderów rynku produktów emerytalnych w Polsce. Życzę Grzegorzowi dalszych sukcesów i powodzenia w dalszym rozwoju kariery – mówi Paweł Kacprzyk, prezes zarządu Nationale-Nederlanden. 

CEO Nationale-Nederlanden PTE objął w 2012 roku. Z Nationale-Nederlanden związany był od 1998 r., gdzie przeszedł ścieżkę kariery od starszego specjalisty ds. inwestycji, przez wicedyrektora i dyrektora departamentu inwestycyjnego, by w lutym 2004 dołączyć do zarządu firmy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AR

Polecane