GTC SA raport bieżący nr 27/2003 - powołanie Członka Rady Nadzorczej

Marek Goliszewski
30-09-2003, 05:12

GTC SA raport bieżący nr 27/2003 - powołanie Członka Rady Nadzorczej RAPORT BIEŻĄCY NR 27/2003 - POWOŁANIE CZŁONKA RADY NADZORCZEJ
Zarząd Globe Trade Centre S.A. ("Spółka") informuje, iż Spółka została powiadomiona przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. o odwołaniu z dniem 29 września 2003 roku na podstawie art. 7.1.6 Statutu Spółki Pana Marca Desaedeleer z funkcji członka Rady Nadzorczej Spółki.
Równocześnie na podstawie art. 7.1.7 Statutu Spółki na członka Rady Nadzorczej Spółki powołany został z dniem 29 września 2003 roku Pan Karl Petrikovics.
Pan Karl Petrikovics ma 49 lat i jest Dyrektorem Generalnym IMMOEAST Beteilingungs GmbH oraz IMMOFINANZ IMMOBILIEN ANLAGEN AKTIENGESELLSCHAFT - największej publicznej spółki w branży nieruchomości w Austrii. Od 1990 roku jest Członkiem Zarządu CONSTANTIA PRIVATBANK AKTIENGESELLSCHAFT - banku specjalizującego się w zarządzaniu aktywami, nieruchomościach oraz doradztwie przy przejęciach i połączeniach przedsiębiorstw.
Pan Karl Petrikovics ukończył Wiedeńską Wyższą Szkołę Ekonomii i Zarządzania Biznesem, posiada również doktorat z prawa uzyskany na Uniwersytecie w Salzburgu.
Działalność prowadzona przez Pana Karla Petrikovics poza Spółką nie jest konkurencyjna wobec działalności Spółki. Karl Petrikovics nie jest wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych.
Data sporządzenia raportu: 29-09-2003

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Goliszewski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / GTC SA raport bieżący nr 27/2003 - powołanie Członka Rady Nadzorczej