Gwarantujemy radość i bezpieczną zabawę każdego dziecka

opublikowano: 18-12-2022, 20:00
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

4iQ Group specjalizuje się w produkcji stolarki drewnianej przeznaczonej do domu i ogrodu. Wyroby firmy wyróżniają się wysoką jakością, dbałością o szczegóły, oryginalnymi projektami, precyzją wykonania, różnorodnością i atrakcyjnymi cenami.

3. miejsce województwo warmińsko-mazurskie - 4iQ Group

Tradycja online:Oferta 4iQ Group przeznaczona jest zarówno dla klientów detalicznych, jak i przedsiębiorstw. Mocną stroną firmy jest wysoko rozwinięta sprzedaż internetowa produktów oraz dynamicznie rozwijająca się działalność eksportowa.
Tradycja online:Oferta 4iQ Group przeznaczona jest zarówno dla klientów detalicznych, jak i przedsiębiorstw. Mocną stroną firmy jest wysoko rozwinięta sprzedaż internetowa produktów oraz dynamicznie rozwijająca się działalność eksportowa.

Kiedy 15 lat temu spółka 4iQ Group rozpoczynała sprzedaż architektury ogrodowej dla dzieci, zdecydowała się od początku proponować bardziej złożone i skomplikowane produkty, adresowane do dużo węższego grona odbiorców niż oferowane przez konkurencję obecną na rynku. Strategia ta długofalowo pozwoliła firmie na zbudowanie rozpoznawalnej marki wiodącej na rynku w Polsce, jak i kilku innych krajach europejskich.

W ofercie spółki znaleźć można domki i place zabaw, ale też drzwi, ościeżnice i schody wewnętrzne. Do produkcji zdecydowanej większości propozycji firmy używane jest drewno posiadające certyfikat FCS – czyli pochodzące z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony.

Architektura ogrodowa dla najmłodszych produkowana jest w oparciu o zachowanie najwyższych standardów. 4iQ Group to pierwsza firma na polskim rynku, która mogła zaoferować rozbudowane, niestandardowe domki i place zabaw, spełniające wszystkie normy bezpieczeństwa. Ogromną wagę firma przykładała do tego, aby stworzyć produkt gotowy do zmontowania i ustawienia w ogrodzie, na którego realizację nie będzie trzeba czekać tygodniami – praktycznie wszystkie place i domki w portfolio spółki są dostępne od ręki.

Gazela Biznesu z Iławy od początku działalności stawia na silne, partnerskie relacje z odbiorcami swoich produktów. Połączenie doświadczenia z głosem klientów to najbardziej wartościowa symbioza, która skutecznie umożliwia stawianie kolejnych kroków na rynku. Podstawą udanych relacji jest przejrzysta i skuteczna komunikacja, która jest w firmie priorytetem. Przekazywane nabywcom informacje są zawsze jasne, klarowne i konkretne. Nauczeni wieloma latami doświadczeń specjaliści 4iQ Group wiedzą jakich błędów nie powielać, potrafią słuchać uwag klientów i tworzyć produkty spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Nieprzychylny dla prowadzenia biznesu czas 4iQ Group przeznacza na udoskonalanie wszystkich czynników biorących udział w procesie zakupowym klienta. Firma dostrzega duży potencjał w kanale e-commerce i to nie tylko wśród klientów detalicznych, ale także B2B. Dlatego ostatnie miesiące wykorzystuje do ulepszania zarówno sklepu internetowego, jak i całego procesu produkcyjnego.

Głównym celem spółki na najbliższe lata jest inwestycja w Waplewie. Centrum dystrybucyjno-produkcyjne zlokalizowane w tej miejscowości mieści się na powierzchni 27 hektarów. Na tym terenie zabudowania stanowią prawie 30 tys. m kw. Samo położenie nieruchomości gwarantuje zrównoważony dostęp do zasobów ludzkich i surowcowych. Cały obiekt wchodzi w obszar Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, której spółka jest częścią.

Mimo upływu czasu, plany 4iQ Group na kolejne lata nie zmieniły formy. Spółka nadal chce oferować produkty, o których w dzieciństwie marzyła większość z nas, coraz większej liczbie odbiorców. Z optymizmem patrzą w przyszłość, licząc na to, że nadchodzą lepsze lata, zarówno dla biznesu, jak i dla gospodarki.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane