Handel: Centrum Klima podbija Hiszpanię

MAS
31-05-2011, 00:00

Firma Centrum Klima, producent i dystrybutor systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, podpisała porozumienia na dostawę produktów z dwiema wiodącymi firmami na rynku hiszpańskim.

Porozumienia handlowe między Centrum Klima a hiszpańskimi spółkami zostały zawarte bezterminowo i dotyczą przede wszystkim sprzedaży produktów własnych spółki. Współpraca z kontrahentami z Półwyspu Iberyjskiego pozwoli spółce na wprowadzenie swojej oferty handlowej na nowy rynek, na którym nie była jeszcze obecna.

— Hiszpania to dla nas bardzo perspektywiczny rynek zbytu. Jak wynika z opinii ekspertów, branża budowlana w tym regionie odnotowuje dynamiczny wzrost. Sami również dostrzegamy duże zainteresowanie naszymi produktami ze strony spółek hiszpańskich. Mamy nadzieję, że przełoży się to w przyszłości na kolejne kontrakty — mówi Marek Perendyk, prezes Centrum Klima.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Handel: Centrum Klima podbija Hiszpanię