Henkel wprowadza nowe produkty

Małgorzata Zgutka
opublikowano: 06-12-2001, 00:00

Henkel Polska wprowadził dwa nowe warianty płynu do płukania Perwoll. Na rynku pojawi się Perwoll Black Magic przeznaczony do prania tanin czarnych i ciemnych oraz Perwoll Color Magic, środek do tkanin kolorowych.

— Co czwarty konsument osobno pierze rzeczy białe, osobno pastelowe, osobno intensywne kolory, osobno ciemne i czarne. Między innymi dlatego postanowiliśmy wprowadzić nowe warianty płynu Perwoll. Podobne produkty pojawiły na Zachodzie w ubiegłym roku — wyjaśnia Monika Kowalska, brand manager Pewolla w Henkel Polska.

Przyznaje, że detergenty specjalistyczne, do których należy Perwoll, nie są w Polsce jeszcze tak popularne jak na Zachodzie.

Wprowadzenie nowych produktów wsparte będzie, trwającą kilka miesięcy kampanią reklamową. Środek przeznaczony do prania tkanin czarnych — Perłę Black — wprowadził na polski rynek również Benckiser.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Małgorzata Zgutka

Polecane