Czytasz dzięki

Hiszpanie szukają dystrybutorów win

  • DI
opublikowano: 04-07-2019, 22:00

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza importerów i dystrybutorów win do udziału w misji gospodarczej organizowanej w ramach International Organic Wine Fair FIVEbio Tour.

Miejscem docelowym misji jest Nawarra w Hiszpanii, a wydarzenie odbędzie się w pierwszych dniach września. W programie misji są spotkania B2B z hiszpańskimi producentami wina, wizyty w wybranych winiarniach oraz degustacje produktów. Organizator misji zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników. Liczba miejsc ograniczona. Wybranym uczestnikom organizator pokryje koszty przelotu i zakwaterowania. Co ważne, zgłoszony przez firmę przedstawiciel powinien mieć umocowanie do podejmowania decyzji zakupowych w firmie.

Szczegóły dotyczące wydarzenia można znaleźć na stronie www.five-bio.com. Tam umieszczona jest również lista hiszpańskich firm, z których przedstawicielami będzie można spotkać się podczas misji. W zestawieniu obecnie jest ponad 30 przedsiębiorców.

2-3.09 W tych dniach odbędzie się misja gospodarcza dla importerów i dystrybutorów win.

WIĘCEJ INFORMACJI Agnieszka Promianowska PARP agnieszka_promianowska@parp.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane