Hit tegorocznych prezentów na komunię, to...

PAP
14-05-2012, 07:36

W tym sezonie prezentem komunijnym, który zrobi największe wrażenie na ośmiolatku, jest jeż pigmejski, twierdzi „Gazeta Wyborcza”, według której laptop, IPad, czy quad są już gadżetami z przeszłości.

Na internetowych aukcjach czytamy: „Ośmiotygodniowy jeż pigmejski odmiany algerian chocolate. Samczyk przepięknie wybarwiony, żywy, ciekawy świata, nie fuczy, nie stroszy się. Jeżyki mogą być oryginalnym prezentem na komunię”.

Jeże pigmejskie, w odróżnieniu od europejskich, nie są pod ochroną i można je trzymać w domu. Jedzą świerszcze i mączniaki dostępne w sklepach zoologicznych, do tego gotowane jajka, mięso i suchą karmę. Ceny od kilkudziesięciu do ponad 400 zł.

Czy jeż jest stosowny na komunię? Jeśli rodzice faktycznie chcą kupić dziecku zwierzę, niech lepiej razem to przedyskutują, uświadomią obowiązki, wspólnie wybiorą zwierzaka, zamiast robić z niego

atrakcję dnia, taką samą jak inne prezenty, radzi psycholog Marta Adamczyk.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Hit tegorocznych prezentów na komunię, to...