Hoga <HOGA.WA> 38/2003 HOGA.PL S.A. akredytowanym wykonawcą usług w programie "Innowacje i technologie dla rozwoju...

13-11-2003, 16:44

Hoga <HOGA.WA> 38/2003 HOGA.PL S.A. akredytowanym wykonawcą usług w programie "Innowacje i technologie dla rozwoju... 38/2003 HOGA.PL S.A. AKREDYTOWANYM WYKONAWCĄ USŁUG W PROGRAMIE "INNOWACJE I TECHNOLOGIE DLA ROZWOJU PRZEDSIĘBIORSTW".
Zgodnie z art. 81 ust.1 punkt 2 Ustawy Prawo o publicznym obrocie papierami wartościowymi z dnia 21 sierpnia 1997 roku, Zarząd HOGA.PL S.A. informuje o otrzymaniu informacji od Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, że Spółka została akredytowanym wykonawcą usług w programie "Innowacje i technologie dla rozwoju przedsiębiorstw" (Linia budżetowa: Phare - PL 0003.07-05.2) we wszystkich zakresach specjalizacji.
W ramach akredytacji HOGA.PL S.A. rozpocznie świadczenie usług doradczych w zakresie oceny technologii stosowanych przez przedsiębiorcę, przygotowania wdrożenia rozwiązań innowacyjnych i nowych technologii, wdrożania pozyskanych technologii i własnych rozwiązań technologicznych przedsiębiorcy.
Celem programu jest wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw poprzez współfinansowanie kwalifikowanych kosztów usług doradczych związanych z realizacją projektów ukierunkowanych na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań i nowych technologii.
Data sporządzenia raportu: 13-11-2003

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Hoga &lt;HOGA.WA&gt; 38/2003 HOGA.PL S.A. akredytowanym wykonawcą usług w programie &quot;Innowacje i technologie dla rozwoju...