HOOP SA Ustalenie ceny emisyjnej akcji serii E oraz ceny sprzedaży akcji serii D

opublikowano: 30-07-2003, 23:37

HOOP SA Ustalenie ceny emisyjnej akcji serii E oraz ceny sprzedaży akcji serii D USTALENIE CENY EMISYJNEJ AKCJI SERII E ORAZ CENY SPRZEDAŻY AKCJI SERII D
Raport bieżący nr 49/2003
Zarząd HOOP S. A., w związku z rozpoczynającą się w dniu 31 lipca 2003 r. subskrypcją akcji zwykłych na okaziciela serii E w ramach Oferty Publicznej, informuje, iż:
1. Cena emisyjna Akcji serii E oraz cena sprzedaży akcji serii D zostaje ustalona na 21 zł za jedną akcję;
2. W dniu 30 lipca 2003 r. zawarta została umowa o subemisję inwestycyjną pomiędzy HOOP S. A. z siedzibą w Warszawie, a CA IB Securities S.A. z siedzibą w Warszawie, CA IB Corporate Finance Beratungs Ges.m.b.H. z siedzibą w Wiedniu, BRE Bank SA z siedzibą w Warszawie oraz Domem Inwestycyjnym BRE BANKU SA. z siedzibą w Warszawie Na podstawie powyższej umowy zobowiązaniem subemisyjnym objętych zostało 3.000.000 Akcji serii E.
Ponadto w związku z wprowadzeniem do obrotu giełdowego w trybie publicznej sprzedaży akcji zwykłych na okaziciela serii D informuje się, iż w Transzy Detalicznej do sprzedaży zostało przeznaczonych 150.000 akcji serii D. W przypadku gdy popyt na Akcje serii D sprzedawane w Transzy Detalicznej przewyższy 150.000 akcji wówczas liczba Akcji Serii D sprzedawanych w Transzy Detalicznej zostanie zwiększona maksymalnie do 300.000 akcji.
Ponadto Główni Akcjonariusze postanowili nie sprzedawać pozostałych akcji serii D mających być przedmiotem publicznej sprzedaży.
Data sporządzenia raportu: 30-07-2003

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / HOOP SA Ustalenie ceny emisyjnej akcji serii E oraz ceny sprzedaży akcji serii D