Horyzont 2020 a MSP

  • Marta Bellon
opublikowano: 09-05-2014, 00:00

14 maja w Katowicach odbędzie się spotkanie warsztatowe na temat programu Horyzont 2020 adresowane do mikro-, małych i średnich przedsiębiorców.

Organizują je: Politechnika Śląska i Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego. Horyzont 2020 to program, w którym ogłoszone są obecnie nabory lub konkursy, m.in. dla sektora MSP. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się m.in., jaką ofertę w zakresie współpracy z przedsiębiorcami ma obecnie Politechnika Śląska. W punkcie informacyjnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii (CITT) politechniki, będzie można zasięgnąć wiedzy o konkretnych rozwiązaniach dostępnych w ofercie CITT. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, w ramach zgłoszenia należy wypełnić kartę zgłoszenia (dostępna na stronie: http://enterprise.garr.pl) i przesłać ją na numer faxu (032) 72 85 803 lub na adres: enterprise@garr.pl do 12 maja.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu