HVB potwierdził doniesienia o rezygnacji dwóch dyrektorów

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 07-11-2005, 20:14

HVB Group potwierdził w poniedziałek wcześniejsze doniesienia mediów o odejściu dwóch dyrektorów, Stefana Jentzscha i Christine Licci. Niemiecki magazyn "Der Spiegel" napisał o tym w swoim najnowszym wydaniu, podając, że odejście Jentzscha i Licci związane jest z przejęciem HVB przez UniCredito Italiano.

HVB Group potwierdził w poniedziałek wcześniejsze doniesienia mediów o odejściu dwóch dyrektorów, Stefana Jentzscha i Christine Licci. Niemiecki magazyn "Der Spiegel" napisał o tym w swoim najnowszym wydaniu, podając, że odejście Jentzscha i Licci związane jest z przejęciem HVB przez UniCredito Italiano.

"Nikogo w Mediolanie nie interesuje, jak działają Niemcy (HVB)" - powiedziało dobrze poinformowane źródło z kręgów bankowych, cytowane przez "Spiegla". Natomiast z nieoficjalnych informacji "Die Welt" wynika, że Jentzsch prawdopodobnie zostanie członkiem rady Dresdner Banku.

Kilka dni wcześniej ze swojego stanowiska zrezygnował przewodniczący rady nadzorczej HVB Group Albrecht Schmidt. Był on przeciwny przejęciu HVB przez UniCredito Italiano.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane