Hydrotor czeka na wybicie

Piotr Wiśniewski
21-11-2005, 00:00

Od trzech miesięcy kurs Hydrotora nie może sobie poradzić z poziomem 22,7 zł. Od dołu notowania ogranicza strefa wsparcia, któ- rą wyznaczył długi biały korpus z 4 sierpnia. Zwykle opłaca się nabywać papiery, jeżeli korekta sprowadza notowania do tej strefy. W tym przypadku gotowość do zakupów była widoczna w okolicach 20,7 zł.

Spółka opublikowała dobre wyniki. Wzrost podstawowych wskaźników finansowych był widoczny zarówno w trzecim kwartale, jak i w okresie pierwszych dziewięciu miesięcy roku. Zakładając optymistyczny scenariusz, długi okres konsolidacji notowań oraz jej zakres (20,7-22,7 zł), zasięg ewentualnych wzrostów w momencie wybicia ponad górne ograniczenie tego obszaru można szacować na co najmniej 25 zł. Największym zagrożeniem jest niska płynność. Może ona doprowadzić do przypadkowego spadku notowań poniżej dolnego ograniczenia zakresu wahań wyznaczonego przez połowę długiej białej świecy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Piotr Wiśniewski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Hydrotor czeka na wybicie