I&B System: akcje serii N i O po 0,53-0,59 zł

(Marek Druś)
opublikowano: 13-10-2006, 20:32

Invar&Biuro System zdecydował, że cena emisyjna akcji serii N oraz akcji serii O będzie mieścić się w widełkach 0,53-0,59 zł - poinformował spółka w piątkowym komunikacie.

Invar&Biuro System zdecydował, że cena emisyjna akcji serii N oraz akcji serii O będzie mieścić się w widełkach 0,53-0,59 zł - poinformował spółka w piątkowym komunikacie.

Invar & Biuro System poinformował też, że 12 października złożył do Komisji Nadzoru Finansowego wniosek o zatwierdzenie prospektu emisyjnego w związku z ofertą publiczną akcji.

Wcześniej spółka informowała, że NWZA zdecydowało o emisji 28 mln 262 tys. 500 akcji serii N z prawem poboru i że za każdą akcję posiadaną w dniu 20 listopada będzie przysługiwało jedno prawo poboru. Z kolei jedno prawo poboru będzie dawało prawo do objęcia jednej akcji serii N.

NWZA Invar&Biuro System podjęło także decyzję o emisji od 1,3 mln do 6 mln akcji serii O. Emisja akcje serii O zostanie skierowana do wierzycieli spółki, a obecni akcjonariusze zostaną pozbawieni prawa poboru.

Na piątkowym zamknięciu akcje Invar & Biuro System wyceniono na 1,05 zł, po spadku o 0,9 proc.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / I&B System: akcje serii N i O po 0,53-0,59 zł