IFS dostarczy systemy zarządzania dla Neste

opublikowano: 06-02-2007, 20:43

Szwedzki producent pakietów do wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem, IFS podpisał kontrakt z jednym z największych producentów i dystrybutorów produktów naftowych w Europie - Neste Oil. Kontrakt, wartości 2 mln euro, jest jednym z największych na rynku europejskim i obejmuje dostawę systemu wspomagającego zarządzanie dla dwóch rafinerii w Porvoo i Naantali w Finlandii.

Szwedzki producent pakietów do wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem, IFS podpisał kontrakt z jednym z największych producentów i dystrybutorów produktów naftowych w Europie - Neste Oil. Kontrakt, wartości 2 mln euro, jest jednym z największych na rynku europejskim i obejmuje dostawę systemu wspomagającego zarządzanie dla dwóch rafinerii w Porvoo i Naantali w Finlandii.

System ma służyć do nadzorowania utrzymania linii produkcyjnych, zarządzania zasobami oraz przepływem materiałów, śledzenia kosztów i wspierania planowania działalności.

Wdrożenie systemu IFS Applications jest częścią reorganizacji procedur operacyjnych w Neste Oil. IFS Applications zapewnia wsparcie w takich istotnych procesach, jak RCM (konserwacja i utrzymanie wyposażenia ukierunkowanego na niezawodność), OEE (całkowita efektywności urządzeń), projektowanie i przeprojektowanie zakładu, zarządzanie utrzymaniem ruchu i integrację z systemami automatyki w czasie rzeczywistym. Zarówno IFS, jak i Neste Oil działają na rynku polskim.

DI, ESPI

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane