Ile wynosiła średnia wartość kontraktu w 2007 r.?

ZŁO
opublikowano: 06-02-2008, 00:00

Grzegorz Rogaliński

prezes SAP Polska

Średnia wartość kontraktu z klientem w 2007 r. wyniosła 1 mln zł. Rok wcześniej było to 841 tys. zł.

Marcin Sokołowski

senior marketing manager CEE, Epicor Software Poland

Średnia wartość licencji podpisanych z nowymi klientami wynosiła około 30 tys. USD. Natomiast średnia wartość licencji podpisanych z istniejącymi klientami to około 9 tys. USD. Osiągnięciem mijającego roku była większa liczba dużych kontraktów. Trudno mówić o jednym największym kontrakcie, ponieważ podpisaliśmy ich kilka na podobną skalę z takimi firmami, jak: Organika, Vita Polymers, Zeelandia, KAN, El-Cab i Martin Bauer (Herbapol).

Jarosław Jastrzębski

dyrektor handlowy Kom-Pakt, Grupa ABG SPIN

Średnia wartość kontraktu z klientem w 2007 r. to 1 mln złotych. Największy kontrakt zawarliśmy z Urzędem Miejskim w Szczecinie — 5,24 mln zł; system dla 2 tys. nazwanych użytkowników (200 równoczesnych).

Jarosław Stegliński

dyrektor ds. marketingu LSI Software

Średnia wartość kontraktu z klientem to 6,9 tys. zł, razem z usługami wartość jest wyższa o 130 proc. Największym klientem była sieć sklepów odzieżowych Ochnik — 50 licencji — około 90 tys. zł.

Jarosław Witwicki

dyrektor handlowy spółki Macrologic

Największy kontrakt uzyskaliśmy w branży wydawniczej, był wart 1 mln zł dla 233 użytkowników.

Marek Suszczyk

dyrektor regionalny Exact Software Poland

Średnia wartość kontraktu z klientem w 2007 r. wynosiła 150 tys. zł (oprogramowanie i usługi wdrożeniowe); w roku 2006 i 2005 było to odpowiednio 145 tys. zł i 137 tys. zł. Nasz największy kontrakt zawarliśmy na 500 użytkowników — dotyczył systemu obiegu dokumentów; wartość licencji 400 tys. zł.

Teta

430 tys. zł — to średnia wartość kontraktu. Największy był wart 1,3 mln zł.

Oracle Polska

Największy kontrakt został zawarty z firmą PBG, gdzie trwa wdrożenie systemu Oracle E-Business Suite, jako głównego systemu ERP do obsługi spółki. Wdrożeniu podlegają moduły wspierające działalność firmy w obszarach projektów, finansów, księgowości oraz logistyki. W skład każdego z modułów w ramach systemu wchodzi łącznie 27 podmodułów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ZŁO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Technologie / Ile wynosiła średnia wartość kontraktu w 2007 r.?