Impexmetal kończy korektę

Dariusz Karolak
opublikowano: 26-08-2002, 00:00

Koniec korekty ostatnich wzrostów Impexmetalu został wyznaczony przez dzień, w którym kurs dotarł do średniej ważonej z 20 sesji, wyznaczającej środek wstęgi dziennej, 5,9. Korekta trwała 10 sesji i przybrała kształt flagi. Jej koniec został zaznaczony czwartkową sesją z dużym obrotem, który został wygenerowany na fixingu zamykającym. Pozostaje w mocy zasięg 7,55, odpowiadający wieloletniemu minimum z kryzysu rosyjskiego. Rosnące prawdopodobieństwo dotarcia tam sygnalizuje naruszenie średniej wykładniczej z 20 tygodni, wyznaczającej połowę wysokości wstęgi tygodniowej, której górna krawędź znajduje się na 8,8.

Wzrost jest potwierdzany przez układ kierunkowy i przez dzienne oscylatory. Tygodniowy stochastic wszedł do strefy wykupienia, co nie zdarzyło mu się od II i co oznacza możliwość pojawienia się emocjonujących sesji, które pozwolą wykonać zasięg i dokonać dystrybucji akcji, akumulowanych od 26 VI. Realizacja tego scenariusza wymaga zaangażowania świeżego kapitału, który może przyciągnąć przełamanie tygodniowej średniej VAMA10, 6,55.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Impexmetal kończy korektę